על המאפיה

kaf

– Russell's Bakery –

אנחנו מאפיית בוטיק קטנה הממוקמת ממש מחוץ לשוק מחנה יהודה בירושלים, ברח' הדקל 2. החנות שלנו נמצאת בלב השוק, ברח' השזיף. שם אנחנו מוכרים מגוון לחמים, בגטים, ג'בטות ולחמניות – הכול מלאכת-יד.
בנוסף, אנחנו מספקים לחמים למסעדות, למעדניות ולמלונות באזור.
כדי להפיק את השילוב הטוב ביותר בין מה שיש לטבע להציע לבין מה שהאדם יכול לייצר, אנחנו מקפידים לבחור את חומרי הגלם הטובים והבריאים ביותר. השאיפה שלנו היא ליצור לחמים שיהיו גם טעימים וגם בריאים.
כדי שנוכל להתמקד בייצור של כל לחם ולחם ולא להתפשר על האיכות, איננו מייצרים בייצור המוני. כך אנחנו שומרים על המרקם והטעם הייחודיים של כל סוגי הלחם שלנו.
הלחמים שלנו מוכנים בסגנון צרפתי שבו מניחים את הבצק בסלסלות במבוק כדי שיתפח לאט ובקצב שלו. אופן ייצור זה מאפשר לנו לשמור על רמת מוצר גבוהה, בלי להיעזר בחומרים מלאכותיים. האופים שלנו אופים את הלחמים מדי בוקר בתנור האבן, ומשם אנחנו שולחים את כיכרות הלחם הטריות והריחניות לחנות שבשוק, לטובת כל אוהבי הלחם, הלקוחות שלנו.
.

grinder

– לחמים באפייה איכותית ובריאה –

natural_ingerdients

  עשויים מרכיבים
טבעיים בלבד

הלחמים שלנו נאפים בלי תוספות מלאכותיות ובלי חומרים משמרים. השימוש בחומרים טבעיים ובלתי מעובדים מבטיח את ערכם התזונתי הגבוה.

rich_fabrics

עשירים בסיבים
תזונתיים

הקמחים המלאים, בעיקר החיטה והשיפון, שמשמשים אותנו נטחנים ברמה ששומרת על ערך הסיבים התזונתיים. תוספות הדגנים והזרעים בלחמים מסוימים מעלות את כמות הסיבים התזונתיים בהם.

no_colors

בלי צבעי מאכל
ומשפרי אפייה

כדי להבטיח שהלחמים שלנו יהיו בריאים, אנו מקפידים לאפות בטכניקות שמבטיחות שהצבע, הטעם והמרקם הטובים של הלחמים יושגו באמצעות רכיבים טבעיים בלבד ובלי שום חומרים מלאכותיים.

– אוהבים את הלחם שלנו –

– בואו לבקר אותנו –

המאפייה

רח׳ הדקל 2, ירושלים

שעות הפתיחה:
ראשון עד רביעי: 06:00 – 13:00
חמישי: 06:00 – 20:00
שישי: 06:00 – 12:00

טלפון: 02-624-9175

pumpkin